Tollaslabda Sítúra Kosárlabda Mezei futóverseny Röplabda Kidobó Zavarská futóverseny Atlétika Vissza
Röplabdaverseny  Március 16-án Léván került sor az alapiskolás fiúk röplabdabajnokságának kerületi fordulójára, ahová a Nyitrai kerület  járásainak 7 győztes csapata kapott meghívást. Köztük volt a Munka Utcai Alapiskola csapata is, amely a Komáromi járás  iskolái közül az élen végzett. A csoportküzdelmek során a fiúk magabiztosan meneteltek előre. Először Vágsellye csapatát, majd Nagytapolcsány együttesét győzték le, így bejutottak a kerületi döntőbe. Ott a házigazda Léva csapata várta őket. Mivel az országos döntőben való  részvétel volt a tét, hihetetlen izgalmak közepette zajlott a mérkőzés. Nagyon szoros küzdelemben 0:2 arányban (15:25, 26:28)  a komáromi fiúk alulmaradtak Lévával szemben, és így az előkelő második helyet szerezték meg. Bár az országos döntőre  nem sikerült eljutni, az iskola így is méltán büszke lehet a fiúkra, mivel ebben a sportágban hosszú évek óta sikeresek.  A járási fordulókban részt vevő csapattagok  A kerületi versenyen részt vevő csapattagok  Laboda Róbert